reklama

Szydera i wehikuł śmiechu: Rutkowski wystąpił w Łukowskim Ośrodku Kultury

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Szydera i wehikuł śmiechu: Rutkowski wystąpił w Łukowskim Ośrodku Kultury - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Informacje łukowskieW piątek, 30 stycznia 2026 roku, w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się występ Rafała Rutkowskiego z programem „Wehikuł czasu”. Wydarzenie zgromadziło pełną salę widzów. Półtoragodzinny program komediowy koncentrował się na zestawieniu dawnych i współczesnych realiów, a także obserwacjach życia codziennego w Polsce na przestrzeni lat.
reklama

Rafał Rutkowski, aktor i twórca programów stand-up, jest znany z licznych występów teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Jego twórczość charakteryzuje się dynamiczną narracją oraz połączeniem osobistych anegdot z szerokim przeglądem humorystycznych obserwacji społecznych.

Publiczność reagowała głośnym śmiechem przez cały czas trwania występu. Organizatorzy poinformowali, że nie była wymagana żadna interwencja medyczna ;) Program „Wehikuł czasu” jest częścią trasy Rutkowskiego, która obejmuje w nadchodzących tygodniach występy w innych miastach Polski.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo