Reklama

Reklama

Strażacy dostali środki z programu "Mały Strażak"

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie W Starostwie Powiatowym w Łukowie odbyło się uroczyste wręczenie promes na dofinansowanie z programu "Mały Strażak"

Reklama

Strażacy z 27 jednostek OSP z terenu powiatu łukowskiego otrzymali promesy w ramach Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych Część 2 - "Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych ", tzw . „MałyStrażak” realizowanego wspólnie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Do Starostwa Powiatowego w Łukowie przybyli także starszy kapitan Paweł Szyszkowski,który złożył meldunek Zastępcy Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej starszemu brygadierowi Mirosławowi Buremu oraz  Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie kapitan Konrad Turski.

Promesy wręczył strażakom wręczył Prezes Zarządu WFOŚiGW w Lublinie Grzegorz Grzywaczewski.

Na uroczystość przybyli też  również Sławomir Skwarek - Poseł na Sejm RP, Radny Województwa Lubelskiego Ryszard Szczygieł, Starosta Łukowski Dariusz Szustek , Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Łukowskiego Jacek Krzyszczak oraz Radna Powiatu Łukowskiego Danuta Bosek, którzy na co dzień wspierają strażaków w pozyskiwaniu dofinansowań oraz wójtowie gmin. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy