Reklama

Reklama

Rozbudowa "Rolnika" zakończona.Uczniowie mają lekcje w nowych klasach

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Zespół Szkół nr 3 w ostatnim czasie został rozbudowany o nowe skrzydło

Reklama

Dobiegła końca rozbudowa Zespołu Szkół nr3 im.Władysława Reymonta w Łukowie. O rozbudowę zabiegała Anna Pietrzak,dyrektor Zespołu Szkół.Zarząd Starostwa Łukowskiego przychylił się do tych próśb, mając na uwagę ilość uczniów,których jest w tej szkole aż 1200. Zespół Szkół jest największą tego typu placówką w powiecie.Rozbudowa miała na celu wprowadzenie jednej zmiany lekcyjnej.

-Czasem ktoś ma do szkoły 20-30 kilometrów i chcieliśmy aby w tych najbardziej popularnych godzinach od 8 do 15 uczniowie byli już na lekcjach a o ok.15 mogli powrócić do domów- informuje Dariusz Szustek,Strarosta Powiatu Łukowskiego.

Rozbudowa odbyła się w dwóch częściach szkoły. W jednej części powstał dwukondygnacyjny budynek, w którym znalzało się 6 sal lekcyjnych oraz węzeł sanitarny na każdym piętrze. Przebudowie uległ też dach nad częścią łączącą nowy budynek ze starą częścią.

-Rozbudowa i przebudowa Zespołu Szkół nr.3 w Łukowie to od dawna oczekiwana inwestycja.Czyniliśmy starania od wielu lat aby poprawić warunki nauki w naszej szkole.Szkoła nasza cieszy się dużą popularnością, młodzieży absolwentów szkół podstawowych ale pracowaliśmy w bardzo trudnych warunkach lokalowych.Dzisiaj cieszymy się z nowych sal lekcyjnych. Młodzież może kończyć zajęcia o 14: 40 i od przyszłego roku szkolnego nie będzie już systemu półtorej zmiany kształcenia w naszej szkole- mówi Anna Pietrzak,Dyrektor Zespołu Szkól.

Najbliższe plany to poprwa bazy sportowej w szkole. 

Koszt tej rozbudowy to 2 mln 800 tys.zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy