Reklama

Reklama

Przedłuż Łukowską Kartę Mieszkańca! Do 30 kwietnia 2023 r.

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Przedłuż Łukowską Kartę Mieszkańca! Do 30 kwietnia 2023 r. - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Urząd Miasta Łuków przypomina o konieczności przedłużenia terminu ważności Łukowskiej Karty Mieszkańca, uprawniającej mieszkańców Łukowa do korzystania ze zniżkami z usług m.in. Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz oferty Łukowskiego Ośrodka Kultury. Kto powinien przedłużyć Kartę?

Reklama

Osoby, które wyrobiły Kartę w latach ubiegłych (tj. 2019, 2020, 2021 r.) i nie przedłużały jej ważności w tym roku, proszone są o przedłużenie ważności Karty na kolejny rok - czyli do 30 kwietnia 2023 r. Czynności tej można dokonać przez osobistą wizytę w Urzędzie Miasta lub przez przesłanie niezbędnych dokumentów za pośrednictwem platformy ePUAP. Natomiast w przypadku osób, które wyrobiły bądź przedłużały ważność Łukowskiej Karty Mieszkańca w 2022 r., Karta ważna jest do wspomnianego wyżej terminu, 30 kwietnia 2023 r.

Łukowska Karta Mieszkańca wydawana jest bezpłatnie. Odbiór Karty następuje osobiście za okazaniem dowodu osobistego wnioskodawcy. Karta wydawana jest imiennie i może być użytkowana tylko przez osobę, której została wydana. Jest ważna z dowodem osobistym, a w przypadku dzieci i młodzieży z legitymacją szkolną/studencką. Karta nie jest kartą kredytową, płatniczą, bankomatową, nie zastępuje też żadnej formy płatności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy