Reklama

Reklama

MUNDUROWI PODZIELILI SIĘ OSOCZEM (GALERIA)

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Ważny, bezinteresowny gest.

Reklama

Funkcjonariusze i pracownicy różnych służb mundurowych oddali osocze. Mundurowi podkreślają, że ten bezinteresowny gest daje ogromną satysfakcję, a zarazem nadzieję, że oddany płyn przyczyni się do uratowania czyjegoś życia. Zapotrzebowanie na osocze nie spada i w dalszym ciągu wielu chorych czeka na terapię z jego wykorzystaniem.  

 

Coraz większa liczba ozdrowieńców deklaruje chęć podzielenia się osoczem, które ma olbrzymie znaczenie w walce o powrót do zdrowia chorych na Covid-19.  

 

W miniony wtorek swoje osocze po przebytej chorobie oddało 10 policyjnych kontrterrorystów. Dziś kolejni funkcjonariusze przyłączyli się do tej honorowej akcji. Sami już pokonali koronawirusa i teraz jako ozdrowieńcy mogą pomagać innym. Wiedzą, że chorych ciągle przybywa i warto zrobić wszystko, by wspierać ich w walce z chorobą.

 

 

 

W piątek o Krajowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zjechało się kilkudziesięciu funkcjonariuszy z komend Policji w Łukowie, Łęcznej, Chełmie, Świdniku, Opola Lubelskiego, Krasnegostawu, a także policjanci Oddziału Prewencji Policji w Lublinie,  pracownicy i funkcjonariusze wydziałów Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

 

 

 

Do akcji przyłączyli się także przedstawiciele innych służb mundurowych, jak wojsko czy straż pożarna.

 

Mundurowi podkreślają, że ten bezinteresowny gest daje ogromną satysfakcję, a zarazem nadzieję, że oddany płyn przyczyni się do uratowania czyjegoś życia. Zapotrzebowanie na osocze nie spada i w dalszym ciągu wielu chorych czeka na terapię z jego wykorzystaniem. Zachęcamy ozdrowieńców do dzielenia się osoczem!

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy