Reklama

Reklama

Łuków: Umowy podpisane, można działać

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Powiat łukowski

Łuków: Umowy podpisane, można działać - Zdjęcie główne

Pamiątkowe zdjęcie po podpisaniu umów | foto Powiat łukowski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie 12 kwietnia w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie odbyło się uroczyste podpisane umów z przedstawicielami stowarzyszeń i klubów sportowych z terenu powiatu łukowskiego na realizację zadań publicznych w roku 2023 w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, turystyki i krajoznawstwa.

Reklama

Łączna kwota dofinansowania zadań z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu wynosi 108 000 zł, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego 58 000 zł, natomiast z zakresu turystyki i krajoznawstwa 24 000 zł.

Wyżej wymienione zadania pozwolą na popularyzowanie wyżej wymienionych zadań wśród dorosłych mieszkańców powiatu oraz dzieci i młodzieży szkolnej, a także promocję Ziemi Łukowskiej.

Umowy zostały podpisane przez starostę Dariusza Szustka, wicestarostę Janusza Kozioła, skarbnik powiatu Monikę Wodyk-Netczuk oraz następujące stowarzyszenia i kluby: Stowarzyszenie „Aktywni z Pasją”, Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Klub Sportowy AR-TIG Huta Dąbrowa, Chorągiew Lubelska Związku Harcerstwa Polskiego, Hufiec Łuków, Łukowski Klub Sportowy “Orlęta Łuków”, Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej, Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie, Stowarzyszenie Piłki Ręcznej “Łukovia” Łuków, Klub Sportowy Głuchych “Hetman” w Łukowie, Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej, Ochotnicza Straż Pożarna w Trzebieszowie, Towarzystwo Muzyczne im. Antoniego Próchniewicza w Łukowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Stoczku Łukowskim, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej, Rowerowy Łuków, Stowarzyszenie “Jesteśmy Sobie Potrzebni”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy