Reklama

Reklama

ŁUKÓW. Nabór do Rady Seniorów. Jak można się w niej znaleźć?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

ŁUKÓW. Nabór do Rady Seniorów. Jak można się w niej znaleźć? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Zgłoszenie kandydatur odbywać się będzie poprzez dostarczenie do Urzędu Miasta Łuków do 25 października 2021 r. karty zgłoszeniowej wraz z oświadczeniem oraz klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokumenty udostępnione zostały w Punkcie Obsługi Interesanta (pokój nr 19) oraz Biurze Rady Miasta (pokój nr 19) w Urzędzie Miasta Łuków (ul. Józefa Piłsudskiego 17) w godzinach pracy urzędu.

Reklama

Burmistrz Piotr Łukowski informuje o naborze kandydatów na członków do Łukowskiej Rady Seniorów. Osoby spełniające wymogi, mogą zgłaszać swoje kandydatury do 25 października w Urzędzie Miasta Łuków. Rada liczyć ogółem może 11 osób, z czego 2 wskazywane są przez burmistrza.

 

Na podstawie uchwały Rady Miasta Łuków z 23 lutego 2017 r. w sprawie powołania Łukowskiej Rady Seniorów oraz nadania jej Statutu ogłoszony zostaje nabór kandydatów na członków Łukowskiej Rady Seniorów w liczbie 9 osób. Prawo zgłoszenia kandydatów mają środowiska senioralne (maksymalnie dwie kandydatury od środowiska) oraz pełnoletnie osoby fizyczne. 

 

Elektroniczna wersja dokumentów udostępniona została także na końcu informacji oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Łuków (zakładka Łukowska Rada Seniorów) KLIKNIJ TU

Karty zgłoszeniowe wraz załącznikami składać można w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Łuków od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30, lub przesłać można pocztą na adres Urzędu, koniecznie z dopiskiem „Łukowska Rada Seniorów”. Karty zgłoszeniowe, które wpłyną do urzędu po 25 października, nie zostaną rozpatrzone. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu do Urzędu Miasta. Lista imienna seniorów, których kandydatury zostaną zgłoszone zgodnie z ogłoszeniem, zamieszczona zostanie  na stronie internetowej Urzędu Miasta Łuków, w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Łuków oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Łuków oraz w lokalnych mediach, do czasu powołania Łukowskiej Rady Seniorów.

 

W sytuacji, gdy nadesłanych zostanie więcej niż 9 kandydatur do Łukowskiej Rady Seniorów, wyboru członków dokona się w drodze publicznego losowania, spośród wszystkich zgłoszonych osób. Ewentualny termin losowania podany zostanie do publicznej wiadomości w odrębnej informacji. W przypadku wpływu 9 lub mniejszej ilości kandydatur, wszyscy zgłoszeni zostaną powołani w skład Rady.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy