Reklama

Reklama

ŁUKÓW Miasto będzie budować mieszkania na wynajem. Wypełnij ankietę dotyczącą swoich preferencji mieszkaniowych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

ŁUKÓW Miasto będzie budować mieszkania na wynajem. Wypełnij ankietę dotyczącą swoich preferencji mieszkaniowych - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Miasto Łuków zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety poświęconej preferencjom mieszkaniowym w ramach programu Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Ankieta jest całkowicie anonimowa i jest dostępna pod niżej podanym linkiem.

Reklama

Miasto Łuków razem z innymi samorządami z województwa lubelskiego przystąpiło do spółki SIM Lubelskie, której celem będzie wybudowanie ok. 1000 mieszkań o umiarkowanym czynszu dla osób, niemogących starać się o najem lokalu z zasobów gminnych, bądź nie mających zdolności kredytowej, by kupić własne mieszkanie na rynku pierwotnym lub wtórnym. W Łukowie Spółka ma wybudować na początek 60 mieszkań zlokalizowanych przy ul. Wileńskiej, które zlokalizowane będą w dwóch budynkach wielorodzinnych.

 

 Mieszkania dedykowane osobom posiadającym zdolność czynszową, będą mogły zostać wykupione przez nich na własność, pod warunkiem partycypacji w kosztach budowy w wysokości min. 10% wartości mieszkania. By jednak lepiej i trafniej zaplanować inwestycję, a także lepiej opracować dokumentację projektową przyszłych bloków i mieszkań, Miasto Łuków prosi o wypełnienie ankiety, do której link znajduje się poniżej:

 

 

 Ankieta jest całkowicie anonimowa i będzie aktywna do 31 października 2022 r.

Uwaga! Ankieta NIE JEST WNIOSKIEM o wynajem mieszkania z zasobów Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej, lecz ma na celu zebranie wstępnych informacji na temat osób zainteresowanych wynajmem lub nabyciem mieszkań oraz oszacowaniem pożądanej struktury oraz wielkość mieszkań. Miasto Łuków informuje też, że właściwy nabór osób zainteresowanych zamieszkaniem w mieszkaniach prowadzony będzie w odrębnym postępowaniu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy