Reklama

Reklama

Licytacje komornicze w Łukowie i okolicach: działki, mieszkania i domy. A ceny...

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Licytacje komornicze w  Łukowie i okolicach: działki, mieszkania i domy. A ceny... - Zdjęcie główne

Jakie nieruchomości sprzedają komornicy? | foto pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Sprawdź najnowsze licytacje komornicze !

Reklama

Co aktualnie idzie pod młotek w okolicy?
Działki, domy, lokale, oraz inne  nieruchomości.
Wszystkie kupisz od komornika za część ich wartości.
Zobacz, co znaleźliśmy na stronach komorników.

1.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łukowie
17-08-2021 o godz. 15:00 w budynku Sądu Rejonowego w Łukowie z siedzibą przy Kwiatkowskiego 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości położonej przy ,Jamielne 139, 21-450 Stoczek Łukowski

Opis nieruchomości:
nieruchomości rolnej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o konstrukcji drewnianej i budynkami gospodarczymi, położonej w miejscowości Jamielne w gminie Stoczek Łukowski, powiat łukowski, woj. lubelskie. Nieruchomość gruntowa oznaczona jest w ewidencji gruntów jako dz. ew. nr 579 o pow. 1,46 ha z obrębu 0007 – Jamielne.

Suma oszacowania wynosi 185 817,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 139 362,75 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 18 581,70 zł.najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

2.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łukowie
09-11-2021 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Łukowie z siedzibą przy Kwiatkowskiego 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości położonej przy ,Osiny, 21-426 Wola Mysłowska.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem murowanym mieszkalnym jednorodzinnym niepodpiwniczonym piętrowym w zabudowie wolnostojącej oraz budynkami związanymi z gospodarką rolną położonej w miejscowości Osiny, gm. Wola Mysłowska, o łącznej powierzchni 2,52 ha, oznaczona w ewidencji gruntów jako dz. ew. nr 996

Suma oszacowania wynosi 302 357,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 226 767,75 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 30 235,70 zł. najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy