Reklama

Reklama

Konkurs Bożonarodzeniowy na Najpiękniejszą Bombkę. Dla mieszkańców gminy Łuków

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Konkurs  Bożonarodzeniowy na Najpiękniejszą Bombkę. Dla mieszkańców gminy Łuków - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie GMINA ŁUKÓW Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają do udziału w XXII Gminnym Konkursie Bożonarodzeniowym na Najpiękniejszą Bombkę Choinkową. Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców gminy Łuków.

Reklama

Trzeba własnoręcznie wykonać bombkę choinkową, technika i format prac są dowolne, każdy uczestnik może złożyć  1 pracę konkursową. Prace  będą oceniane w 4 kategoriach: I- przedszkola i klasy 0,  II – klasy 1-3 szkoły podstawowej, III – klasy 4-8 szkoły podstawowej, IV – młodzież + dorośli. Prace  należy dostarczyć do 9 grudnia do dowolnej Filii GBP w Łukowie: Filii w Aleksandrowie, Dąbiu, Dmininie, Gręzówce, Krynce bądź  w Strzyżewie. Wyniki konkursu opublikowane zostaną na stronie internetowej GBP w Łukowie oraz GOK w Łukowie. Wręczenie nagród odbędzie się podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Łukowie Dodatkowe informacje GBP w Gręzówce, GOK lub  telefonicznie: 25 798 15 26.

 

 

 

 

 

 

Regulamin XXII Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego

na Najpiękniejszą Bombkę Choinkową

 

§ 1 Organizator Konkursu:

1. Organizatorem XXII Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego na Najpiękniejszą Bombkę Choinkową jest Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie. 

2. Koordynatorem konkursu jest Filia w Gręzówce.

3. Adres organizatorów:

Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie

ul. Świderska 12, 21-400 Łuków tel. 25 798 15 26

Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie, ul. Świderska 12, 21-400 Łuków tel. 535 878 465

 

§ 2 Cele Konkursu:

Celem konkursu jest Kultywowanie bożonarodzeniowych tradycji, pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, rozwój umiejętności plastycznych i wrażliwości artystycznej.

 

§ 3 Adresaci Konkursu:

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Łuków.

 

§ 4 Zasady uczestnictwa:

1. Warunkiem udziału w konkursie jest własnoręczne wykonanie

bombki choinkowej.

2. Technika i format wykonania prac są dowolne.

3. Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie 1 pracę konkursową.

 

§ 5 Zasady oceniania prac:

1. Prace oceniane będą przez trzyosobowe Jury, którego skład zostanie podany do publicznej wiadomości. Decyzje Jury są ostateczne. Jury dokona oceny zgłoszonych do konkursu prac i wyłoni zwycięzców, biorąc pod uwagę następujące kryteria: - zgodność wykonanej pracy z hasłem konkursowym oraz regulaminem, inwencja, oryginalność i pomysłowość, estetyka wykonania.

2. Prace konkursowe będą oceniane w 4 kategoriach:  

I- przedszkola i klasy 0

II – klasy 1-3 szkoły podstawowej

III – klasy 4-8 szkoły podstawowej

IV – młodzież + dorośli

5. Prace konkursowe muszą być pracami samodzielnymi i indywidualnymi.

§ 6 Sposób i termin składania prac:

1. Każda praca konkursowa powinna być opatrzona w kartę zawierającą następujące dane: imię i nazwisko uczestnika, wiek, miejscowość, imię i nazwisko opiekuna. Dodatkowo należy uzupełnić kartę zgłoszeniową. Prace bez pełnych danych (podpis i karta zgłoszeniowa) nie będą oceniane.

2. Prace konkursowe należy dostarczyć do 9.12.2022 r. do dowolnej Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie: Filii w Aleksandrowie, Filii w Dąbiu, Filii w Dmininie, Filii w Gręzówce, Filii w Krynce bądź Filii w Strzyżewie.

3. Wyniki konkursu opublikowane zostaną na stronie internetowej GBP w Łukowie: http://www.gbplukow.naszabiblioteka.com/, stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie: https://www.lukow.ug.gov.pl/index.php?id=20&cat=7. Oraz na mediach społecznościowych obu instytucji (facebook).

 Wręczenie nagród odbędzie się podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Łukowie. Organizatorzy powiadomią zwycięzców telefonicznie o czasie i miejscu wręczenia nagród.

 

§ 7 Nagrody:

1. W konkursie przewidziano nagrody rzeczowe za I, II i III miejsce w każdej z kategorii.

2. Za nagrody nie przysługuje ekwiwalent pieniężny.

 

§ 8 Postanowienia końcowe:

1. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na :

- przeniesienie na Organizatora prawa własności złożonych prac,

    - przetwarzanie danych osobowych uczestnika oraz wykorzystanie jego wizerunku w zakresie dotyczącym konkursu. (Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. e RODO.)

 

2. Dodatkowe informacje można uzyskać w Bibliotece Publicznej w Gręzówce, w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowie lub telefonicznie: 25 798 15 26.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy