reklama

Konar przygniótł mężczyznę podczas wycinki drzewa. LPR przetransportował go do szpitala

Opublikowano:
Autor:

Konar przygniótł mężczyznę podczas wycinki drzewa. LPR przetransportował go do szpitala - Zdjęcie główne
Autor: KPP Łuków

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Informacje łukowskie45-letni mężczyzna trafił do szpitala z urazem nogi po tym, jak spadł na niego konar podczas wycinki drzewa na działce rolnej.
reklama

- 19 marca po godzinie 16.00 otrzymaliśmy informację o wypadku podczas wycinki drzewa w Zagoździu. Do zdarzenia doszło na terenie prywatnej działki rolnej. Policjanci ustalili, że 45-latek z gminy Stanin został przygnieciony konarem wycinanego przez niego drzewa. W wyniku tego wypadkumężczyzna doznał urazu nogi i śmigłowcem LPR został  przetransportowany do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że 45-latek był trzeźwy poinformował asp szt. Marcin Józwik z KPP Łuków.

reklama

Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny zdarzenia. Funkcjonariusze przypominają o zachowaniu ostrożności podczas prac przy wycince drzew oraz zalecają, by w miarę możliwości prosić o pomoc i asekurację drugą osobę.

reklama
reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo