Reklama

Reklama

Gmina Adamów ruszyła z podpisywaniem umów na instalacje solarne

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UG ADAMÓW

Gmina Adamów ruszyła z podpisywaniem umów na instalacje solarne - Zdjęcie główne

foto UG ADAMÓW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Mieszkańcy gminy Adamów mogą do 25 marca podpisać umowę na instalacje solarne

Reklama

ADAMÓW:  Do 25 marca mieszkańcy Gminy Adamów mogą podpisać umowy dotyczące wzajemnych zobowiązań prawnych, organizacyjnych i finansowych, związanych z montażem instalacji solarnych. Podpisywanie umów odbywa się w budynku Urzędu Gminy, w pokoju na parterze, w godzinach pracy urzędu.

Do podpisania umowy niezbędne będą dowód osobisty oraz w przypadku współwłasności nieruchomości pełnomocnictwo drugiego współwłaściciela.

Urząd Gminy będzie informować telefonicznie każdego mieszkańca, który przystąpi do udziału w projekcie o przypisanej mu mocy instalacji oraz wysokości opłaty z tytułu wkładu własnego. Wpłata jest jednorazowa i nie podlega rozłożeniu na raty. Mieszkańcy z listy podstawowej, którzy chcą zrezygnować z udziału w projekcie, proszeni są o jak najszybsze powiadomienie gminy. Tym samym będzie można uruchomić listę rezerwową.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu (025) 755 31 40.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy