Reklama

Reklama

Czy światła na przejściu dla pieszych w centrum Łukowa są zasilane prądem z przedłużacza?O co pytają nasi radni?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

 Czy światła na przejściu dla pieszych w centrum Łukowa są zasilane prądem z przedłużacza?O co pytają nasi radni? - Zdjęcie główne

Do "świateł" na przejściu przez ul. Piłsudskiego (przy UM Łuków i Starostwie Powiatowym) prąd jest doprowadzony za pomocą przedłużacza, który jest podłączony w Starostwie Powiatowym

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie ŁUKÓW Radny Arkadiusz Pogonowski zainteresował się kwestią zasilania sygnalizacji świetlnej przy budynku Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta Łuków.

Reklama

 W piśmie skierowanym do burmistrza Piotra Płudowskiego Pogonowski pyta:

"W jaki sposób została podłączona do instalacji elektrycznej sygnalizacja świetlna zlokalizowana na ul. Piłsudskiego na wysokości budynku Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta w Łukowie? Czy prawdą jest, że podłączenie odbywa się za pomocą przedłużacza podłączonego do jednego z pomieszczeń Starostwa?  

Radny pyta także "Czy i kiedy zarządca przebiegającej przez Miasto Łuków drogi krajowej nr 63, który realizował zamontowanie sygnalizacji świetlnej na wysokości wyżej wspomnianych budynków,  zamierza zmienić istniejący stan rzeczy i wykonać inne podłączenie sygnalizacji?

Radny dołączył do pisma zdjęcia, przedstawiające wiszący kabel, biegnący do drzwi balkonowych w budynku UM i Starostwa przy ul. Piłsudskiego w Łukowie.

Będzie przyłącze

Piotr Płudowski, Burmistrz Łukowa skierował kopię pisma radnego do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (Oddział Lublin Rejon Drogowy w Lubartowie), który jest zarządcą drogi krajowej K63, czyli ulicy Piłsudskiego w Łukowie, na której znajduje się przejście ze wspomnianymi "światłami".

GDDKiA  odpowiedziała tak: "Opisana sygnalizacja świetlna jest zasilana tymczasowo energią z budynku starostwa. Obecnie trwa procedura mająca na celu potwierdzenie przez PGE wykonania przyłącza energetycznego do punktu odbioru (sygnalizacji świetlnej), które będzie podstawą do zawarcia umowy sprzedaży energii elektrycznej)".  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy