Reklama

Reklama

Bartłomiej Bryk rezygnuje z funkcji dyrektora GOK w Trzebieszowie: „To była ciężka decyzja”

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Bartłomiej Bryk rezygnuje z funkcji dyrektora GOK w Trzebieszowie: „To była ciężka decyzja” - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Bartłomiej Bryk, radny Rady Powiatu Łukowskiego (PiS),społecznik i dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Trzebieszowie poinformował, że złożył rezygnację z pełnionej funkcji dyrektora GOK.

Reklama

     - Coś się kończy, coś się zaczyna. Moja misja w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzebieszowie dobiegła końca. We wtorek (31 stycznia- od red.) złożyłem rezygnację z pełnienia funkcji dyrektora. Czasem, aby móc postawić przed sobą nowe i ambitne wyzwania, trzeba podejmować niełatwe decyzje – napisał Bryk w mediach społecznościowych.  

- To były trzy lata niezwykle intensywnej i wymagającej kreatywnych rozwiązań pracy. Do naszej oferty wprowadziliśmy wiele nowych, ciekawych i często nieszablonowych wydarzeń kulturalnych, sportowych, czy niebanalnych koncertów oraz plenerów muzycznych. Do tego utrzymaliśmy stały, wysoki poziom imprez zapoczątkowanych przez poprzedników. Wypracowaliśmy dobrą sytuację finansową i organizacyjną firmy. Patrząc na ten czas, z pewnej już perspektywy, to jestem dumny z tego, co wspólnie z zespołem Ośrodka Kultury i Biblioteki udało nam się zrealizować. Zmieniliśmy wizerunek tej jednostki. I nie ma co ukrywać - była to dla mnie ciężka decyzja. Okres spędzony w Ośrodku Kultury, a zwłaszcza ludzi, których tam poznałem, będę zawsze ciepło wspominać – pisze samorządowiec.  

- Dziękuję z całego serca wszystkim tym, z którymi miałem możliwość współpracować na wielu płaszczyznach. Dziękuję Wójtowi, Władzom i Radzie Gminy Trzebieszów za zaufanie jakim zostałem obdarzony przez nominację na funkcję dyrektora Ośrodka Kultury. Dziękuję również wszystkim organizacjom, z którymi współpracowałem przez okres pełnienia tej funkcji - Klubowi Seniora działającemu przy GOK, druhom z OSP, Kołom Gospodyń Wiejskich, Lesovii, Światowemu Związkowi Żołnierzy AK Koło Trzebieszów, dyrektorom gminnych jednostek organizacyjnych, artystom, przedsiębiorcom, duchownym, czytelnikom i wszystkim mieszkańcom korzystającym z oferty przygotowanej przez Gminny Ośrodek Kultury i Bibliotekę w Trzebieszowie. Szczególne słowa kieruję do współpracowników, z którymi miałem przyjemność realizować zadania statutowe naszego Ośrodka. Dziękuję za cierpliwość, profesjonalizm, zaangażowanie oraz zdolność kreatywnego podejścia do wyzwań przed którymi nierzadko przychodziło nam stawać.  Jak to w życiu - pewnie nie wszystko udało nam się zrealizować tak, jakbyśmy chcieli, ale z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby tak się stało – podsumowuje Bartłomiej Bryk.

Bartłomiej Bryk jako dyrektor  GOK-u w Trzebieszowie będzie jeszcze pracował do końca kwietnia.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy