Reklama

Reklama

Zmarła Barbara Lotek - wieloletni sekretarz gminy Wojcieszków

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zmarła Barbara Lotek - wieloletni sekretarz gminy Wojcieszków - Zdjęcie główne

Barbara Lotek zmarła w wieku 58 lat. Przegrała walkę z chorobą

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

ZMARLI GMINA WOJCIESZKÓW: W nocy z 28 na 29 grudnia 2019 roku odeszła Barbara Lotek. Kobieta była wieloletnim pracownikiem Urzędu Gminy Wojcieszków. Od 2 marca 2007 roku pełniła funkcję sekretarz gminy.

Reklama

Były wójt gminy Wojcieszków bardzo dobrze wspomina koleżankę z urzędu. Współpracowali ze sobą przez 20 lat. - Barbara Lotek była filarem i podporą Urzędu Gminy. Na początku mojej drugiej kadencji awansowała na sekretarza gminy. Basia była bardzo oddana pracy, potrafiła poradzić sobie z każdym problemem. Zawsze wiedziałem, że wykona każde powierzone jej zadanie - wspomina Janusz Wylotek. Były włodarz zapamiętał panią sekretarz jako serdeczną i życzliwą dla wszystkich, czy dla pracowników gminy, czy dla interesantów. - Ktokolwiek do niej przyszedł, zawsze znalazła dla niego czas - dodaje emerytowany wójt.

Monika Pytlik wraz ze strażakami niejednokrotnie spotykała się z Barbarą Lotek na uroczystościach, które organizowała OSP Świderki w ramach działalności kulturalnej. - Pani Basia bardzo często nas odwiedzała, zawsze była otwarta. Była taką normalną, ciepłą kobietą - snuje wspomnienia Pytlik.

Wartościowa osoba

 Ostatnia sesja Rady Gminy Wojcieszków rozpoczęła się minutą ciszy, by oddać cześć zmarłej pracownicy urzędu. Wójt Agnieszka Cieślak zabrała głos i w ciepłych słowach wspominała sekretarz gminy. Wójt Cieślak miała okazję współpracować z Barbarą Lotek tylko jeden miesiąc, bowiem sekretarz 2 stycznia 2019 odeszła na zwolnienie ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Przez ten czas Agnieszka Cieślak zdążyła się przekonać jak bardzo wartościową osobą była pani Barbara. - Sekretarz poświęciła tej gminie wiele lat swojego życia. Nikt z nas, rok temu nie sądził, że zderzymy się z taką rzeczywistością. To rzeczywistość bardzo smutna - powiedziała wójt. Podczas swego wystąpienia Cieślak życzyła pogrążonej w żalu i żałobie rodzinie wzajemnego wsparcia, siły i zapamiętania tych chwil, które były budujące zarówno w życiu pani Barbary, jak i jej najbliższych. 

Pogrzeb śp. Barbary Lotek odbył się 2 stycznia o godzinie 13. w kościele pod wezwaniem Krzyża Świętego w Adamowie. Pani sekretarz pochowana została na cmentarzu parafialnym w Adamowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy