Reklama

Reklama

Uczennica II LO w Siedlcach stypendystką MEiN

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: gov.pl

Uczennica II LO w Siedlcach stypendystką MEiN - Zdjęcie główne

Wyróżnieni stypendyści z całej Polski | foto gov.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Siedlec Minister Przemysław Czarnek wręczył uczniom i absolwentom szkół z całej Polski stypendia za wybitne osiągnięcia edukacyjne i sportowe w roku szkolnym 2021/2022.

Reklama

Do Ministerstwa Edukacji i Nauki w 2022 r. wpłynęły 2715 wnioski o przyznanie stypendiów ministra właściwego ds. oświaty i wychowania za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2021-22. Przyznano je 756 uczniom, którzy odnieśli największe sukcesy w nauce i w sporcie, w tym w szczególności na szczeblu międzynarodowym oraz ogólnopolskim. 

Wysokość stypendium, tak jak w latach ubiegłych, wynosi 3 tys. zł, łącznie na ten cel przeznaczono 2 268 000 zł.

Stypendyści Ministra Edukacji i Nauki to laureaci olimpiad międzynarodowych, laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, konkursów na pracę naukową, uczniowie uzyskujący najwyższe wyniki w nauce, uczestniczący w zajęciach na uczelni czy osiągający wysokie wyniki w rywalizacji sportowej. W tym gronie znalazła się Nina Jarkowska, uczennica II LO im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach.

Artykuł pochodzi z portalu siedlcesiedzieje.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy