Pogoń Siedlce znowu przegrała i spadła na ligowe dno

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: SportSiedlce.pl

Pogoń Siedlce znowu przegrała i spadła na ligowe dno - Zdjęcie główne

Miła ceremonia przed meczem | foto SportSiedlce.pl

Z SiedlecPogoń Siedlce jeszcze przed meczem z Wisłą Kraków spadła na ligowe dno. Przegrana z Białą Gwiazdą tylko pogorszyła nastroje.

Pomimo braku zorganizowanego dopingu mecz był toczony w atmosferze piłkarskiego święta. Głównie dzięki blisko 2600 kibicom, którzy przybyli na siedlecki stadion. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego władze miasta Siedlce na czele z prezydentem Tomaszem Hapunowiczem z okazji zbliżających się okrągłych 80 urodzin klubu przekazały pamiątkowy obraz prezesowi Łukaszowi Jarkowskiemu.

Początek meczu był optymistyczny. Robert Majewski wywalczył rzut karny, Patryk Letkiewicz zastopował strzał Lukasa Hrnciara, lecz akcja była kontynuowana i znalazła się w siatce po strzale Karola Podlińskiego z bliska. Biała Gwiazda potrzebowała kilku minut, aby dojść do siebie. W 26 minucie do wyrównania mierzonym strzałem doprowadził Rafał Mikulec. Więcej goli w pierwszej połowie nie było.

Po zmianie stron przewaga Białej Gwiazdy była aż nadto widoczna. Mikulec skompletował dublet po akcji króla strzelców poprzedniego sezonu Angela Rodado. Kilka minut później Hiszpan potwierdził duże umiejętności i ustalił wynik na 3:1.

Przed I-ligowcami teraz przerwa reprezentacyjna. Pogoń w jej trakcie rozegra sparing ze Zniczem Pruszków.

I liga: Pogoń Siedlce - Wisła Kraków 1:3 (1:1)

Bramki: Karol Podliński 7 - Rafał Mikulec 26, 52, Ángel Rodado 59

Pogoń: 23. Mateusz Pruchniewski - 14. Dawid Burka (65, 77. Daniel Pik), 47. Oskar Krzyżak, 3. Robert Majewski, 31. Ernest Dzięcioł (65, 12. Titas Milašius) - 10. Piotr Pyrdoł, 8. Jakub Sinior (65, 4. Miłosz Drąg), 43. Lukáš Hrnčiar, 7. Damian Szuprytowski (77, 71. Krzysztof Danielewicz), 56. Cezary Demianiuk - 13. Karol Podliński (46, 11. Mateusz Majewski)

Artykuł pochodzi z portalu siedlcesiedzieje.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.