Reklama

Reklama

Lublin: Co po licencjacie? KUL szykuje drugą część Wirtualnych Dni Otwartych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Lublin: Co po licencjacie? KUL szykuje drugą część Wirtualnych Dni Otwartych - Zdjęcie główne

Lublin: Co po licencjacie? KUL szykuje drugą część Wirtualnych Dni Otwartych | foto Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II jeszcze w tym tygodniu zorganizuje drugą część Wirtualnych Dni Otwartych. W ramach spotkania online - "KULuary Nauki", uczelnia przedstawi swoją ofertę dla absolwentów studiów licencjackich i magisterskich.

Reklama

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II podobnie jak inne uczelnie organizuje Dni Otwarte dla maturzystów. Uczelnia proponuje 50 kierunków w tym np. prawo, psychologia, teologia, filologia angielska, dziennikarstwo i tegoroczną nowość, czyli położnictwo. W tym roku KUL, ze względu na pandemię organizuje Wirtualne Dni Otwarte, które są podzielone na części, a pierwsza z nich odbyła się w kwietniu.

"Wspólnota wiedzy – Razem ku mądrości” to hasło towarzyszące tegorocznej kampanii rekrutacyjnej. Wpisuje się ono w charakter działalności KUL, którego jednym z wyznaczników jest przekazywanie studentom wiedzy, w poczuciu, że są oni ważną częścią wspólnoty akademickiej. To kształcenie powiązane z wartościami, w duchu wiedzy, mądrości, prawdy. Tradycja i nowoczesność. Pierwszym wydarzeniem w ramach kampanii będą KULuary Kierunków - informowała w kwietniu, Monika Stojowska, rzecznik prasowy KUL.

W trakcie wydarzenia wykładowcy, studenci oraz absolwenci KUL opowiadali o kierunkach studiów. Maturzyści mogli uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z rekrutacją np. na ile kierunków można aplikować jednocześnie, jakie są progi punktowe, ile osób ubiega się o jedno miejsce na danym kierunku?

CZYTAJ TAKŻE: 

Teraz uczelnia organizuje na drugą część Wirtualnych Dni Otwartych, czyli KULuary Nauki. W piątek (9 lipca) o godzinie 12.00 uczelnia przedstawi swoją ofertę dla absolwentów studiów licencjackich i magisterskich.

- Wykładowcy, absolwenci i studenci opowiedzą o studiach uzupełniających magisterskich (II stopień), Teologicznym Studium Licencjackim oraz Szkole Doktorskiej KUL. Będą to więc informacje z pierwszej ręki o korzyściach z podjęcia dalszych studiów, ich programie, specjalnościach, warunkach studiowania i perspektywach zawodowych - zapowiada Katarzyna Bojko z Działu Komunikacji KUL.

KULuary Nauki odbędą się w trybie online. Transmisja live za pośrednictwem kanału YouTube KULstudia, internetowej strony głównej KUL i mediów społecznościowych.

Artykuł pochodzi z portalu lublin24.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy