Reklama

Żywieniowe warsztaty już w niedzielę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Żywieniowe warsztaty już w niedzielę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ile wynosi nasz wiek metaboliczny? Jak ćwiczyć w domu bez zakupu drogich sprzętów? Na te oraz inne pytania będą odpowiadać w niedzielę 9 grudnia w Łukowie eksperci Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej Instytutu Żywności i Żywienia.

Na niedzielę 9 grudnia w Łukowskim Ośrodku Kultury zaplanowano piknik edukacyjno-poradniczy dotyczący zdrowej diety i aktywności fizycznej, którego organizatorem jest Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej. Każdy, kto między godz. 11:00 a 18:00 odwiedzi ŁOK, będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad dietetyków i trenerów fitness w zakresie zdrowego stylu życia. Na najmłodszych czekać będą z kolei edukacyjne gry i zabawy, które poprowadzą doświadczeni animatorzy.

Oprócz porad ekspertów, podczas wydarzenia chętni będą mogli m.in. zbadać zawartość tkanki tłuszczowej i mięśniowej w swoim ciele i poznać swój wiek metaboliczny. Planowane są też konkursy i instrukcje, jak ćwiczyć w domu bez zakupu drogich sprzętów. Na koniec wszyscy będą mogli skosztować pożywnych smoothies.

Organizatorem jest Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej. Współorganizatorem jest Łukowski Ośrodek Kultury.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE