Reklama

Żyj zdrowo, bądź wirtuozem – finał akcji za nami

Opublikowano:
Autor:

Żyj zdrowo, bądź wirtuozem – finał akcji za nami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sobotni dzień upłynął aktywnie tym, którzy przyszli do parku miejskiego. Był fitness, joga, nordic walking i pokaz tresury psa. Nie zabrakło także zdrowej żywności.

18 czerwca na terenie parku miejskiego odbyło się uroczyste podsumowanie akcji Ars Vitae. Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie wraz z Forum Wzajemnego Wsparcia \"Rak nie wyrok\" pokazali, że zdrowe życie nie musi być katorgą, tylko przyjemnością.

Przez cały semestr uczniowie \"Kościuszki\" brali udział w akcji \"Sztuka życia, bądź wirtuozem\". Podzieleni na trzy sekcje: sportową, dietetyczną i profilaktyczną, dzielili się wiedzą na temat chorób nowotworowych i cywilizacyjnych z rówieśnikami oraz zachęcali ich do aktywnego trybu życia.

Akcja miała na celu przybliżenie młodzieży profilaktyki przeciwnowotworowej. Chcieliśmy, by młodzi ludzie wiedzieli, że każdy odpowiedzialny jest za własne zdrowie. Po całym semestrze pracy, dziś podsumowujemy działania i zachęcamy mieszkańców do spędzenia aktywnego popołudnia w parku – powiedziała Katarzyna Nawrocka-Matejek z Forum Wzajemnego Wsparcia \"Rak nie wyrok\".

Tego dnia był fitness z Edytą Chromińską, joga z Agatą Kokoszko, pokaz prawidłowej techniki chodzenia z kijkami z Aktywnymi z pasją oraz pokaz tresury psa w wykonaniu Julity Matejek. A na scenie łukowskiego amfiteatru zagrał zespół z I LO \"Herbatniki z mlekiem\".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE