Reklama

Zwycięzcy plebiscytu z nagrodami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Zwycięzcy plebiscytu z nagrodami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim - sierż. szt. Michał Karwowski i sierż. szt. Michał Sulej - otrzymali nagrody komendanta za wygraną w plebiscycie na "Najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego powiatu łukowskiego". Konkurs odbył się kilka tygodni temu na łamach tygodnika Wspólnota Łukowska i na portalu Łuków24.pl.

Mundurowi z okazji wygranej otrzymali nagrodę od Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie nadkom. Leszka Misiaka. Obaj zwycięzcy pracują w komisariacie w Stoczku Łukowskim i - jak mówił I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie mł. insp. Mariusz Woźniak - w bardzo krótkim czasie zdobyli zaufanie i popularność wśród lokalnej społeczności. To właśnie mieszkańcy ich rejonów docenili zaangażowanie i profesjonalizm w codziennej służbie. W plebiscycie czytelnicy oddali 383 głosy na sierż. szt. Michała Karwowskiego i 319 głosów na sierż. szt. Michała Suleja.

Komendant Leszek Misiak podczas nagradzania policjantów zaznaczył, że postawa jaką prezentują podczas codziennej służby jest powodem do dumy, zadowolenia i wzorem do naśladowania dla innych funkcjonariuszy. Natomiast zaufanie jakim dzielnicowi zostali obdarzeni przez lokalną społeczność, będzie niewątpliwie dla nich motywacją do dalszego działania.

Dzielnicowi ze Stoczka Łukowskiego zapewnili, że dołożą wszelkich starań, by ich służba przyczyniła się do poprawy bezpieczeństwa lokalnej społeczności i udowodnią, że w kolejnych latach swoimi działaniami zasłużą na zaufanie mieszkańców ich rejonów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE