Reklama

Zwiększ siłę reklamy! Solidna dawka wiedzy od Expand Online

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Zwiększ siłę reklamy! Solidna dawka wiedzy od Expand Online - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozwijać swój biznes? A może chcesz założyć firmę i zastanawiasz się jak zacząć? Zarejestruj się i przyjdź na szkolenie organizowane przez Expand Online. Ilość miejsc ograniczona!

Chcesz pomnożyć swoje zyski? A może dopiero stawiasz pierwsze kroki w biznesie? Skorzystaj z bezpłatnego szkolenia, które 24 maja odbędzie się w Łukowie. Za inicjatywą stoi firma Expand Online, która chce przekazać kilka wskazówek, jak skutecznie i z sukcesami radzić sobie na rynku. W programie szkolenia znalazły się m.in. wystąpienia ekspertów od marketingu internetowego czy też przedsiębiorców, którzy odnoszą sukcesy na lokalnym rynku.

Obecni na szkoleniu dowiedzą się też, jak od strony formalnej wygląda założenie nowego przedsiębiorstwa. Przedstawiona zostanie wiedza z zakresu promowania swojego przedsiębiorstwa w Internecie, współpracy między firmami, czy prowadzenia firmy w taki sposób, by nie była to przykra konieczność, ale i przyjemność.

Osoby chętne poznać nowych ludzi oraz pragnące poszerzyć swoją wiedzę na temat przedsiębiorczości, mogą zarejestrować się na stronie https://goo.gl/Enzlqz. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona! Patronat medialny nad wydarzeniem objął m.in. portal internetowy Łuków24.pl

Poznaj Siłę Reklamy
Inkubator Przedsiębiorczości w Łukowie
ul. Ks. Brzóski 17
Środa 24 maja, godz. 15:47 Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE