Reklama

Zuzia czeka na naszą pomoc

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Po prostu Pomagam

Zuzia czeka na naszą pomoc - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mała Zuzia większość swojego życia spędziła w szpitalnych salach. Wymaga nieustannej opieki medycznej i rehabilitacji. Rodzice dziękując za dotychczasowe wsparcie, proszą o dalszą pomoc.

Przypominamy: Zuzia – mieszkanka gminy Łuków - urodziła się z wrodzonym prawostronnym kręczem szyjnym, zaburzeniem rozwoju łuku tylnego kręgu C1, zaburzeniami psychoruchowym, napadami bezdechu, asymetrią napięcia mięśniowego i refluksem patologicznym. W wieku 6 miesięcy zdiagnozowano u Zuzi padaczkę. Dziecko przyjmuje leki przeciwpadaczkowe, które jednak mają swoje skutki uboczne. Sprawiają, że dziecko jest mniej ruchliwe i wiotkie. Negatywnym efektom może zapobiec intensywna i systematyczna rehabilitacja.  

Rodzice Zuzi chcą zapewnić jej jak najwięcej samodzielności. Mają jednak świadomość, że jest to długa walka o poprawę stanu jej zdrowia. Aby zamierzony cel osiągnąć, Zuzia musi być poddawana intensywnej rehabilitacji, która jest efektywna wówczas, gdy jest systematyczna. Dlatego też rodzice proszą o pomoc.  

Zuzia jest podopieczną Fundacji Po prostu Pomagam. Na stronie internetowej możemy znaleźć więcej informacji na temat sytuacji małej Zuzi i jej rodziców, którzy zbierają środki na dwa dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne. Koszt jednego z nich to 5 000 zł. Licznik znajdujący się na stronie fundacji pokazuje ile pieniędzy jeszcze brakuje. Już dziś rodzice dziewczynki: Mariola i Wojciech, dziękują za wszelką okazaną pomoc.  

Darowiznę na rzecz Zuzi można przekazać przelewem ( Fundacja Po prostu Pomagam, Zawadówka 44 A Rejowiec 22-360, numer konta 47 2030 0045 1110 0000 0409 3920 ) z dopiskiem: Darowizna rehabilitacja Zuzi. Darowiznę można również przekazać poprzez stronę fundacji.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE