Reklama

Reklama

Zuzanna Bochman i Anastazja Klimiuk laureatkami międzynarodowych festiwali wokalnych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaśpiewały w konkursie „World Art Games” w Hiszpanii

Reklama

Zuzanna Bochman i Anastaja Klimiuk wzięły ostatnio udział w międzynarodowym konkursie wokalnym online „World Art Games” w Hiszpanii.

Uczestniczyli w nim wokaliści z ponad 30 krajów. Zuzanna Bochman w II kategorii wiekowej 10-12 lat zdobyła 92/100 punktów i zajęła I miejsce – nagroda 1 stopnia w kategorii śpiew. Anastazja Klimiuk w IV kategorii wiekowej 16-19 lat zdobyła 90/100 punktów i również zajęła I miejsce – nagroda 1 stopnia w kategorii śpiew.

W innym międzynarodowym konkursie wokalnym online w Hiszpanii „The song” dziewczyny również zajęły pierwsze miejsca – nagrody 1 stopnia w kategorii śpiew jazzowy. Zuzanna Bochman w IV kategorii wiekowej 12-14 lat zdobyła 90/100 punktów a Anastazja Klimiuk w VI kategorii wiekowej 18-25 lat zdobyła 92/100 punktów.

Organizatorem obu konkursów była Fiestalonia Milenio.

Dziewczyny wzięły też udział w XV Ogólnopolskim Festiwalu Laureatów Festiwali Piosenki „Laur 2020” online. W festiwalu tym mogą wziąć udział laureaci konkursów wokalnych o co najmniej wojewódzkim zasięgu. Anastazja zdobyła tutaj Srebrny Laur – II miejsce a Zuzia Brązowy Laur – III miejsce. Organizatorem konkursu jest Fundacja Estradowej Twórczości Dzieci i Młodzieży „EDA Art.” w Bydgoszczy.

Zuzanna zdobyła również wyróżnienie na XII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Kwietnik” online w Kutnie.Natomiast Anastazja
brała ostatnio udział w międzynarodowym konkursie wokalnym online „World of Arts 2020” w Pradze i zajęła na nim II miejsce w kategorii śpiew solo. Organizatorem konkursu był Europejski Festiwalowy Projekt „STARS WAY”. Patronat: „World Union of Culture”. W skład międzynarodowego jury zaproszony został dyrektor artystyczny Agencji SSCE – Saribek Sargsyan.

 


Ponadto Anastazja w drugiej edycji letniego międzynarodowego konkursu „Digi-Talenty Lato 2020” zdobyła wyróżnienie 1 stopnia. W konkursie tym udział wzięło ok. 2 tys. wokalistów z całego świata.

 

 

--

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE