Reklama

ZUS zaprasza na konsultacje

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

ZUS zaprasza na konsultacje - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Indywidualne konsultacje dla lekarzy z elektronicznych zwolnień lekarskich to propozycja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dla tych medyków, którym nie pasują terminy zbiorowych szkoleń. Od lipca lekarze będą mogli wystawiać wyłącznie e-zwolnienia.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje wiele szkoleń dla lekarzy w swoich jednostkach oraz w przychodniach i szpitalach. Ale nie każdemu pasuje ich termin. Dlatego w wielu placówkach ZUS w regionie medycy mogą teraz umówić się na indywidualne przeszkolenie z e-zwolnień – także w Inspektoracie ZUS w Łukowie.

Co zrobić by odbyć szkolenie? Wystarczy wcześniej zadzwonić i umówić się na spotkanie. ZUS przyjmuje zgłoszenia telefonicznie (25 797 65 09 i 25 797 65 06) lub e-mailem (Urszula.Chrusciel@zus.pl; Cezary.Kubiak@zus.pl). Na przeszkolenie można umówić się w dni powszednie w godzinach 8.00-15.00. Spotkania odbywać się będą w siedzibie ZUS przy ul. Wyszyńskiego 56.

Podczas konsultacji lekarz będzie mógł zarejestrować się w Platformie Usług Elektronicznych ZUS, w której wystawia się e-zwolnienia. Pracownik ZUS zaprezentuje, jak wypełnić i podpisać zwolnienie. Pomoże też lekarzowi w pobraniu certyfikatu ZUS, który jest bezpłatną i wygodną metodą elektronicznego podpisywania zwolnień.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE