Reklama

ZS nr 3 z certyfikatami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

ZS nr 3 z certyfikatami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Uczeń bezpieczny w Sieci" oraz "Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania" to kolejne certyfikaty, które uzyskali przedstawiciele Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie.

W czerwcu Zespół Szkół nr 3 im. W. Reymonta w Łukowie po raz kolejny otrzymał certyfikat „Uczeń Bezpieczny w Sieci”. Walczący o niego uczniowie wy wykonali wiele działań dotyczących prywatności i bezpieczeństwa w Internecie.

- Dla młodzieży były to kolejne, ciekawe lekcje profilaktyki, często prowadzone przez nich samych. Dokonywali autoprezentacji na portalach społecznościowych, przygotowywali prace pisemne i plakaty, wykorzystywali nowe technologie, uczestniczyli w spotkaniach i pogadankach profilaktycznych – informują przedstawiciele szkoły.

Dzięki zaangażowaniu uczniów, szkoła sprostała zadaniom postawionym przez komisję konkursową i uzyskała 100% punktów. Natomiast inny powód do zadowolenia to wyróżnienia uzyskane przez uczniów w konkursie logicznym GeniusLogicus. Prestiżowymi – jak podaje placówka - tytułami zostali uhonorowani Krystian Gryczon, Krzysztof Chmiel, Agata Prażmo (Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania), Dominika Gałązka (Mistrz Rozwiązywania) oraz Łukasz Goławski, Weronika Domańska (Ekspert Rozwiązywania).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE