Reklama

Zobacz wymarzony ogród. Zaproszenie na pokaz w Gołaszynie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Zobacz wymarzony ogród. Zaproszenie na pokaz w Gołaszynie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższy piątek w Gołaszynie zostanie otwarty Ogród Wystawowy przy Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Libet Platinium. Jest to wydarzenie zaadresowane dla wszystkich interesujących się otoczeniem własnego domu bądź mieszkania.

Konsultacje i szkolenia dla osób chcących urządzić własne podwórko, wspólne grillowanie i oglądanie pierwszego w regionie Ogrodu Wystawowego Libet. Tak w skrócie prezentuje się program piątkowego spotkania w firmie Ostrowski w Gołaszynie niedaleko Łukowa. Na wielu metrach powierzchni zaprezentowany zostanie niemal cały asortyment firmy Libet, jak również przekrój możliwości aranżacyjnych i funkcjonalnych, jakie dają kostki brukowe i płyty tarasowe.

- W Ogrodach Wystawowych Libet każdy znajdzie coś interesującego dla siebie i swojej posesji. Prezentowane w nich projekty nawierzchni i rozwiązania zaproponowane przez projektantów Libet są doskonałym źródłem inspiracji oraz bodźcem do tworzenia i realizowania indywidualnych pomysłów. Ogrody Libet to również miejsca szkoleń dla partnerów oraz wykonawców, którzy z nami współpracują - informują przedstawiciele firmy Ostrowski.

Część instalacji
już dziś zajmują nawierzchnie brukowane i mała architektura. Na pozostałej powierzchni zasiana została trawa, która w naturalny sposób komponuje się i podkreśla barwy oraz faktury kostek brukowych i płyt. Aranżacja ogrodu stanowi spójną całość, w której wszystkie elementy w efektowny i płynny sposób się przenikają

W trakcie piątkowego otwarcia serwowany będzie poczęstunek dla zgromadzonych gości w formie grilla. Chętni będą mogli też skorzystać z porad projektantów, którzy pomogą w zaprojektowaniu otoczenia z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów firmy Libet. Zapraszamy w piątek 12 maja do firmy Ostrowski w Gołaszynie 10 D. Początek zaplanowano na godz. 16.00.

Plan spotkania przedstawia się następująco:

  • 16.00 - 16.30 - Uroczyste otwarcie Ogrodu Wystawowego Libet
  • 16.30 - 17.00 - Prezentacja i zwiedzanie ogrodu wystawowego
  • 17.00 - 18.00 - Konsultacje z projektantami Libet
  • 17.00 - 18.00 - Szkolenia dla wykonawców
  • 18.00 - ZakończenieUdostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE