Reklama

Zniknęły śmietniczki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Zniknęły śmietniczki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czytelnik poinformował nas o zauważonym przez siebie zjawisku znikających śmietniczek. Zapytaliśmy o co chodzi.

Od kilku dni da się zauważyć brak śmietniczek – tak w skrócie brzmiała informacja dotycząca znikających śmietniczek ulicznych. Postanowiliśmy zapytać o to, co się z nimi stało, właściciela, czyli Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej w Łukowie.  

Z końcem września skończyła się umowa zawarta między naszym przedsiębiorstwem a firmą odpowiedzialną za utrzymanie czystości wzdłuż dróg krajowych. Zabraliśmy śmietniczki, które są własnością PUiIK – powiedział Wiesław Iwan – dyrektor ds. technicznych.  

Łukowskie przedsiębiorstwo wykonywało usługę opróżniania śmietniczek ulicznych znajdujących się wzdłuż dróg krajowych. Od 1 października nikt za wykonaną pracę by nie zapłacił, stąd decyzja o zabraniu śmietniczek. Nie wiadomo kiedy kosze powrócą. Tym, którzy będą się zastanawiali gdzie wyrzucić papierek po cukierku pozostaje poszukanie najbliższego kosza lub schowanie go w kieszeń. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE