Reklama

Znamy wyniki matur

Opublikowano:
Autor:

Znamy wyniki matur - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W województwie lubelskim do egzaminu maturalnego przystąpiło 16 798 osób, z czego zdało 13 055. Ponad 2,5 tys. uczniów w sierpniu będzie przystępować do egzaminu poprawkowego. Jak maturę zdali uczniowie szkół powiatu łukowskiego?

W maju 843 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu łukowskiego przystąpiło do egzaminu maturalnego. Nie zdało go 81 osób. Większość z nich w sierpniu będzie miało szansę podejść do egzaminu poprawkowego.  

Najwięcej uczniów, bo aż 270, zdawało maturę w I LO im. T. Kościuszki. Tu też wyniki są bardzo dobre, bowiem tylko 3 osoby nie zdały egzaminu dojrzałości, w tym dwie z matematyki i jedna z języka angielskiego. Identyczne wyniki osiągnęło IV LO im. Jana Pawła II w Łukowie. Tu na 145 uczniów matury nie zdało 3, także z matematyki (2) i angielskiego (1).  

Duża liczba maturzystów przystąpiła do egzaminu w Zespole Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie. Na 209 uczniów przystępujących do egzaminu, zdawalność wyniosła 84 %. W Zespole Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza maturę zdawało 75 osób. Nie udało się jednak 18 z nich, co przyniosło szkole wynik 76% zdawalności. O kilka procent lepiej  poradzili sobie uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. A. Świętochowskiego w Łukowie. Na 68 zdających, dla 13 osób egzamin nie zakończył się pozytywnym wynikiem. Tu zdawalność wyniosła 81 %.  

Jak maturę zdali uczniowie szkół znajdujących się poza Łukowem? W Adamowie na 23 zdających licealistów, 17 zdało. Natomiast w Zespole Szkół im. Wł. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym na 53 osoby przystępujące do egzaminu, matury nie zdało 5 osób.  

Wciąż nie posiadamy wyników jakie osiągnęli uczniowie szkoły w Stoczku Łukowskim, ponieważ właśnie dziś odbywało się tam posiedzenie Rady Pedagogicznej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE