Reklama

Znamy Profilaktyka Roku 2017

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Bartosz Szumowski

Znamy Profilaktyka Roku 2017 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Siostra Regina Zymela otrzymała tytuł Profilaktyka Roku 2017. Wręczenie dyplomu miało miejsce przed czwartkową sesją Rady Miasta Łuków.

Przed zorganizowaną w czwartek 1 marca sesją Rady Miasta Łuków, odbyła się krótka uroczystość. Rozstrzygnięto konkurs na Profilaktyka Roku, zorganizowanego przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Tegoroczną laureatką została pracująca w Domu Pomocy Społecznej w Łukowie siostra Regina Zymela.

- Siostra Regina Zymela systematycznie realizuje zadania Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii adresowane do mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Łukowie. Prowadzone programy zawierają wiele ciekawych pomysłów, które motywują podopiecznych do wysiłku w dążeniu do wyznaczonego celu. Podejmowane przez siostrę działania profilaktyczne przynoszą pozytywne rezultaty w zachowaniach prozdrowotnych uczestników zajęć, w poprawnym systemie wartości, relacjach interpersonalnych, pomagają odpowiednio reagować w sytuacjach konfliktowych, zwiększają poczucie bezpieczeństwa i przynależności. Fakt corocznej powtarzalności utrwala efekty prowadzonych programów - napisano w uzasadnieniu.

Wyróżnienie wręczyli burmistrz Łukowa Dariusz Szustek oraz pełnomocnik ds. rozwiązywania problemów alkoholowych Izabela Janaszek-Talacha.

- Jest takie podziękuje, że kto dziękuje to dwa razy prosi. Uważam, że dzisiejsze wyróżnienie jest mobilizacją i dopingiem do tego, by to co robię, było jeszcze lepsze, jeszcze owocniejsze i służyło jeszcze większej liczbie mieszkańców miasta - dziękowała wyróżnienie siostra zakonna.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE