Reklama

Znamy nazwisko nowego dyrektora ŁOK

Opublikowano:
Autor:

Znamy nazwisko nowego dyrektora ŁOK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś komisja konkursowa spotkała się z kandydatami na dyrektora Łukowskiego Ośrodka Kultury. Zgodnie z zapowiedziami Przewodniczącego Komisji Konkursowej nazwisko dyrektora jest nam już znane.

Przypomnijmy: do konkursu na stanowisko dyrektora Łukowskiego Ośrodka Kultury przystąpiło sześć osób. Trzy z nich nie spełniły wymogów formalno-prawnych, dlatego do kolejnego etapu dopuszczone zostały trzy osoby: Teresa Błażejczyk, Grzegorz Skwarek i obecny dyrektor Artur Mydlak.  

Dziś kandydaci stanęli przed komisją konkursową. Po ich wysłuchaniu członkowie komisji przystąpili do głosowania. Jak przed chwilą poinformował nas Burmistrz Miasta i jednocześnie Przewodniczący Komisji Konkursowej – nowym dyrektorem Łukowskiego Ośrodka Kultury został Grzegorz Skwarek – obecnie pracujący na stanowisku dyrektora strategicznego Katolickiego Radia Podlasie.  

O tym od kiedy Grzegorz Skwarek będzie pełnił nową funkcję, jaką ma wizję na funkcjonowanie łukowskiej jednostki kultury poinformujemy Państwa w oddzielnym artykule. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE