Reklama

Znamy Kobietę Roku Gminy Łuków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Łuków

Znamy Kobietę Roku Gminy Łuków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sołtys Szczygłów Górnych Mariola Krasnodębska została"Kobietą Roku" Gminy Łuków. Wręczenie statuetki miało miejsce w trakcie gminnych uroczystości w niedzielę 4 marca w Łazach.

Po raz czwarty w gminie Łuków został przyznany tytuł „Kobieta Roku”. W tym roku otrzymała go Mariola Krasnodębska, sołtys Szczygłów Górnych. Wyróżnienie wręczono podczas gminnej uroczystości z okazji Dnia Kobiet, która odbyła się w niedzielę 4 marca w Łazach.

Poza tytułem, do pani Marioli trafiła statuetka przedstawiająca damę w kapeluszu, wyrzeźbiona przez Roberta Sadło. Pięć kolejnych nagród - „Złotych Tulipanów Wójta Gminy Łuków 2018” - otrzymały Krystyna Kiryła z Sięciaszki Pierwszej, Aneta Pajdowska z Łazów, Urszula Karwowska z Zalesia, Henryka Sadło z Dąbia i Agnieszka Domańska z Jezior. Panie, które otrzymały nominacje do tytułu „Kobieta Roku” - Halina Wiśniewska z Ryżek, Małgorzata Radomyska z Ról, Ewelina Pucyk z Zalesia, Beata Rozwadowska z Dminina, Anna Dybciak z Sięciaszki Pierwszej, odebrały okolicznościowe dyplomy.

Nagrodzone kobiety obdarowane zostały też bukietami kwiatów oraz upominkami i słodyczami ufundowanymi przez Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie i Radę Sołecką w Łazach. Nie obyło się też bez życzeń dla wszystkich pań, które złożyli wójt Mariusz Osiak, radny Antoni Szaniawski i sołtys Łazów Radosław Nowicki.

W części artystycznej wystąpili artyści Śląskiej i Krakowskiej Opery, który wykonali znane i lubiane arie operetkowe i operowe. Była też możliwość wzięcia udziału w pokazach kosmetyków jednej z firm.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE