Reklama

Znalezione przedmioty i zgubiony aparat słuchowy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Znalezione przedmioty i zgubiony aparat słuchowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komenda Powiatowa Policji w Łukowie informuje o znalezionym smartfonie i rowerze. Prosi też o pomoc w poszukiwaniach aparatu słuchowego. Być może za pośrednictwem mediów przedmioty te wrócą do swoich właścicieli.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łukowie poszukują właściciela smartfona Sony Xperia, a także właściciela roweru górskiego. Smartfon znaleziony został 2 października na ul. Dmocha w Łukowie. Uczciwy znalazca przyniósł go na komendę. Rower natomiast znaleziono dzień później na os. Chącińskiego. Jednoślad jest częściowo zdekompletowany, ma pomarańczowy kolor i napis GTiX.

Właściciele powyższych przedmiotów mogą je odzyskać. Wystarczy, że pojawią się w Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie i zabiorą ze sobą dokument tożsamości. W przypadku nie znalezienia właściciela roweru i smartfona, przedmioty te zostaną przekazane do Biura Rzeczy Znalezionych.

Policjanci proszą też mieszkańców o pomoc w poszukiwaniu aparatu słuchowego, należącego do 60-letniego łukowianina. Mężczyzna przyszedł w sobotnie popołudnie na komendę z informacją, iż dzień wcześniej w okolicach ul. Browarnej zgubił kosztowne urządzenie. Podejmował też samodzielne próby jego odnalezienia, ale bezskutecznie. Dlatego też za pośrednictwem policji 60-latek zwraca się z prośbą do osoby która znalazła takie urządzenie o dostarczenie aparatu do łukowskiej Komendy Policji. Mundurowi skontaktują się z roztargnionym łukowianinem i zwrócą mu aparat.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE