Reklama

Znalazł pieniądze w bankomacie i odniósł na komendę

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Znalazł pieniądze w bankomacie i odniósł na komendę - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci szukają teraz właścicielki pieniędzy.

Wczoraj po południu do Komendy Powiatowej Policji w Łukowie zgłosił się 20-latek z gminy Wojcieszków, który znalazł pieniądze w jednym z bankomatów. Młody mężczyzna mówił mundurowym, że chcąc wypłacić z urządzenia gotówkę, „zakończył” transakcję którą realizowała stojąca tam wcześniej kobieta. Wówczas bankomat „wydał” kilkanaście banknotów stuzłotowych.

 

- 20-latek domyślił się, że roztargniona kobieta rozmawiając przez telefon komórkowy nie zakończyła transakcji i pozostawiła pieniądze w bankomacie. Młodzieniec mówił  że zapewne będzie ich poszukiwała - informuje asp. szt. Marcin Józwik.

 

Nie zastanawiając się znalezione w bankomacie pieniądze natychmiast przyniósł policjantom, prosząc o przekazanie ich właścicielce. Mężczyzna twierdził, że na pewno kobieta potrzebuje tych pieniędzy.

 

Teraz funkcjonariusze szukają właścicielki znalezionych przez 20-latka pieniędzy. Kobieta która je utraciła i jest w stanie podać kwotę, czas i dokładne miejsce realizowanej transakcji, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny (25 797 62 32) z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE