Reklama

ZNALAZŁ PIENIĄDZE W BANKOMACIE I ODNIÓSŁ JE NA KOMENDĘ. POSZUKUJEMY ICH WŁAŚACICIELA

Opublikowano:
Autor:

ZNALAZŁ PIENIĄDZE W BANKOMACIE I ODNIÓSŁ JE NA KOMENDĘ. POSZUKUJEMY ICH WŁAŚACICIELA - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Godną naśladowania postawą wykazał się 66-latek z gm. Łuków, który w bankomacie znalazł znaczną ilość gotówki i przyniósł je do komendy policji. Teraz mundurowi poszukują właściciela gotówki ? jeśli pozostawiłeś ją w bankomacie, zgłoś się po jej odbiór.

Wczoraj przed południem do Komendy Powiatowej Policji w Łukowie zgłosił się 66-latek z gminy Łuków, który znalazł pieniądze w jednym z bankomatów. Mężczyzna mówił mundurowym, że chcąc wypłacić z urządzenia gotówkę, zauważył wystające z niego banknoty. 66-latek domyślił się, że zostawił je młody mężczyzna korzystający wcześniej z bankomatu i że zapewne będzie ich poszukiwał. Nie zastanawiając się znalezione w bankomacie pieniądze natychmiast przyniósł policjantom, prosząc o przekazanie ich właścicielowi. 

66-latek twierdził, że na pewno mężczyzna którego już później nie znalazł, potrzebuje tych pieniędzy. Teraz funkcjonariusze szukają właściciela znalezionych przez 66-latka pieniędzy. Osoba która je utraciła i jest w stanie podać czas i dokładne miejsce zagubienia pieniędzy, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny 47 814 72-32 z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE