Reklama

Znajdź pracę w FAGUM-STOMIL

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Fagum-Stomil

Znajdź pracę w FAGUM-STOMIL - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szukasz pracy, bądź chcesz zmienić otoczenie? Fagum-Stomil, wiodący producent obuwia zawodowego i ochronnego z gumy i tworzyw sztucznych poszukuje nowych pracowników do nowoczesnego zakładu w Łukowie. Sprawdź, czy to właśnie Ty masz szansę podjąć wymarzoną pracę!

FAGUM-STOMIL Sp. z o.o. zachęca do podjęcia pracy w nowoczesnym oddziale produkcji w Podstrefie Ekonomicznej w Łukowie. Firma produkująca obuwie zawodowe i ochronne z gumy oraz tworzyw sztucznych, planuje zwiększyć swoje zatrudnienie. Poszukiwani są eksperci, którzy pragną nawiązać długofalową współpracę z przedsiębiorstwem.

W związku z tym poszukiwane są osoby do podjęcia pracy na stanowiskach:
- Dyrektor Zakładu,
- Kierownik Produkcji,
- Główny Księgowy,
- Elektryk,
- Elektromechanik,
- Automatyk,
- Informatyk.

O tym, że warto związać swoją przyszłość z Fagum-Stomil, może przekonywać fakt, iż firma jest laureatem wielu plebiscytów i konkursów. Jednym z nich jest zdobyty tytuł "Gazela Biznesu 2017" dla jednego z najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Warto też wspomnieć o otrzymanym 21 kwietnia z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego certyfikacie "Marka Lubelskie", który wręczany jest przedsiębiorstwom pozytywnie oddziałującym na gospodarkę Lubelszczyzny.

„Marka Lubelskie” przyznawana jest firmom, które tworzą miejsca pracy i produkują najwyższej jakości towary. To również symbol wysokiej jakości produktów i usług wytwarzanych w czystym ekologicznie regionie, w szacunku do tradycyjnych osiągnięć i mądrości związanej z umiejętnym wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Jego celem jest wyróżnienie produktów na rynku i wzmocnienie ich konkurencyjności.
 


Jeżeli uważasz, że praca w firmie z Łukowa jest stworzona dla Ciebie, wyślij CV ze zdjęciem na adres kadry@fagum-stomil.com.pl. Możesz też odwiedzić firmę osobiście, udając się na ulicę Łapiguz 118.


Firma poszukująca pracowników oferuje zatrudnienie na pełny etat z ciekawymi zarobkami i samodzielnym stanowiskiem. Gwarantuje też przyjazną atmosferę pracy. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji udzielane są pod numerem telefonu 25 798 42 40.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE