Reklama

Zmiany w Radach Nadzorczych miejskich spółek

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Zmiany w Radach Nadzorczych miejskich spółek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski dokonał zmian personalnych w Radach Nadzorczych miejskich spółek: Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej i Przedsiębiorstwie Usługi i Inżynierii Komunalnej.

W przypadku Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, burmistrz Łukowa zastąpił Huberta Szczęśniaka osobą Michała Tymoszuka. Powołany M. Tymoszuk to radca prawny, Kierownik Wydziału Organizacyjno-Prawnego w PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin, kierownik projektów w zakresie przebudowy obiektów elektroenergetycznych, trener z zakresu przeciwdziałania korupcji, wykładowca w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie, absolwent studiów w zakresie prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Rada Nadzorcza tej spółki będzie teraz obradować w składzie: Sławomir Czubaszek, Andrzej Kabat, Krzysztof Piwowarek, Przemysław Smolarz, Michał Tymoszuk.

Natomiast w Przedsiębiorstwie Usług i Inżynierii Komunalnej Roberta Wąsiewicza zastąpi Artur Czubaszek, który pełni również funkcje Przewodniczącego Rady Nadzorczej PKS w Międzyrzecu Podlaskim sp. z o. o., dyrektora Zakładu Aktywności Zawodowej w Łukowie. Czubaszek jest również prezesem Stowarzyszenia „Łukowskie Forum Rozwoju”, absolwentem studiów MBA na Politechnice Lubelskiej oraz studiów z zakresu zarządzania na Akademii Podlaskiej w Siedlcach.

Po zmianie dokonanej przez burmistrza Piotra Płudowskiego, Rada Nadzorcza PUiIK będzie pracować w składzie: Wojciech Rożen, Grzegorz Karwowski, Piotr Pawlikowski, Włodzimierz Matuszyński, Artur Czubaszek.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE