Reklama

Zmiany w PUiIK-u: Karaś odwołany, Mateńko nowym prezesem spółki!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Zmiany w PUiIK-u: Karaś odwołany, Mateńko nowym prezesem spółki! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Władysław Karaś został odwołany z funkcji Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Usług i Inżynierii Komunalnej w Łukowie. Jego następcą zostanie Marcin Mateńko, dotychczasowy wiceburmistrz miasta.

Personalne zmiany w PUiIK-u. Z funkcji Prezesa Zarządu odwołany został Władysław Karaś. Decyzję w tej sprawie podjęła Rada Nadzorcza spółki 9 kwietnia rano. Informację w rozmowie z Redakcją potwierdził także burmistrz Dariusz Szustek, który poinformował jednocześnie, że następcą odchodzącego prezesa zostanie Marcin Mateńko, dotychczasowy wiceburmistrz Łukowa. Karaś swoją funkcję będzie formalnie pełnić do północy 9 kwietnia.

- Pan Władysław Karaś dostanie nowe zdania, inne niż zarządzanie PUiIK-iem. Na dzień dzisiejszy pozostaje on do dyspozycji nowego Prezesa - powiedział D. Szustek.

Władysław Karaś zachowa pracę w przedsiębiorstwie, a miasto - przynajmniej na pewien czas - „straci” wiceburmistrza. Wskazany przez Dariusza Szustka pełniącego jednocześnie funkcję Zgromadzenia Wspólników nowy prezes nie może być jednocześnie pracownikiem magistratu jak i podległej mu spółki. Burmistrz pytany przy okazji o nazwisko nowego zastępcy informuje, że w mieście nie będzie póki co nowego wiceburmistrza.

Marcin Mateńko nową pracę rozpocznie we wtorek 10 kwietnia. Jakie natomiast „zadania” będzie miał ustępujący prezes PUiIK-u? O sprawie będziemy informować.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE