Reklama

Zmiana pokoleniowa w biznesie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Zmiana pokoleniowa w biznesie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szósty Lunch Biznesowy poświęcony zostanie zmianie pokoleniowej w biznesie. Zgłoszeń można dokonywać do 13 grudnia.

Tematem przewodnim VI Lunchu Biznesowego będzie zmiana pokoleniowa w firmie. Jednym z przemawiających tego dnia będzie Tomasz Koproń – ekspert prawny organizacji przedsiębiorców, radca Krajowej Izby Gospodarczej, wiceprezes Kancelarii LTF.  

W programie spotkania także temat sukcesji, czyli osobowych i prawnych następstw w biznesie. Ci, którzy 19 grudnia zdecydują się przyjść do Inkubatora Przedsiębiorczości w Łukowie, zapoznają się także z jego ofertą.  

Oto program spotkania:

10:00 – 10:15 Rejestracja uczestników 

10:15 – 10:30 Oferta Inkubatora Przedsiębiorczości w Łukowie 
10:30 – 12:30 „Sukcesja - jak skutecznie przeprowadzić zmianę pokoleniową w firmie? Jak wspólnie kierować strategią i kierunkami rozwoju po sukcesji? Jak zoptymalizować proces sukcesji? - Tomasz Koproń.  
12:30 – 13:00 Pytania i odpowiedzi – dyskusja 
13:00 – 13:30 Lunch.  

Na VI Lunch Biznesowy zapraszają: Inkubator Przedsiębiorczości w Łukowie, Aviva – Biuro Terenowe w Łukowie oraz Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Łukowskiej.  

Spotkania organizowane w ramach lunchu biznesowego są bezpłatne. Zgłoszeń należy dokonać do 13 grudnia. Można to uczynić telefonicznie (25 797 20 08, 784 306 487) lub drogą mailową ([email protected]). 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE