Reklama

Złodziejski tydzień

Opublikowano:
Autor:

Złodziejski tydzień - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Każdego tygodnia na terenie naszego powiatu dochodzi do kradzieży. W minionym tygodniu nasi mieszkańcy właśnie przez złodziei ponieśli duże straty.

Zaczęło się od kradzieży samochodu marki Mercedes Sprinter. Nieznany sprawca dokonał kradzieży 14 listopada w Serokomli. Pokrzywdzona wartość poniesionej straty oszacowała na kwotę 30 000 zł. Tego samego dnia, w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej, złodziej ukradł tablicę rejestracyjną z samochodu marki BMW.  

Kolejne dni to kolejne kilkutysięczne straty właścicieli. Tym razem łupem złodziei padły elektronarzędzia. 15 listopada w Leszczance nieznany sprawca włamał się do garażu, z którego ukradł warte 5 000 zł elektronarzędzia. Tego samego dnia, w tej samej miejscowości z niezamkniętego samochodu zniknął radioodtwarzacz, akumulator oraz piła spalinowa. Tym razem wartość strat została oszacowana na kwotę 1 200 zł.

16 listopada w Ławkach nieznany sprawca włamał się do domu i skradł biżuterię oraz pieniądze. Pokrzywdzony wartość strat określił na kwotę 5 000 zł. Natomiast w czwartek w Łukowie na ul. Prusa nieznany sprawca skradł z damskiej torebki portfel, w którym znajdowały się dokumenty, karta do bankomatu oraz pieniądze.

200 litrów oleju napędowego stracił właściciel samochodu marki DAF. 20 listopada w Wylanach ktoś ukradł paliwo o wartości 1 000 zł.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE