Reklama

Złodziejski poniedziałek

Opublikowano:
Autor:

Złodziejski poniedziałek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W minionym tygodniu doszło do kilku kradzieży. Złodzieje włamali się do domu, okradli damską torebkę i ukradli samochód.

W kronice policyjnej każdego tygodnia możemy przeczytać o kradzieżach, do jakich doszło na terenie naszego powiatu. W ubiegłym tygodniu właściciele ponieśli duże straty. Tylko w poniedziałek 9 stycznia doszło do trzech kradzieży na terenie naszego miasta.

Na ul. Poważe nieznany sprawca włamał się do domu i skradł biżuterię. Wartość strat określono na kwotę 8 000 zł. Na ul. Międzyrzeckiej nieznany sprawca skradł portfel z damskiej torebki, w którym było 1350 zł. Natomiast na ul. Ks. St. Brzóski nieznany sprawca ukradł samochód marki Mazda 6. Pokrzywdzony wartość straty określił na kwotę 70 000 zł.

Miniony tydzień to także dwa przypadki umyślnego uszkodzenia elementów samochodów osobowych. 10 stycznia w Serokomli 40-letni mieszkaniec tej gminy uszkodził elementy samochodu marki Honda. Pokrzywdzony wartość strat określił na kwotę 4 000 zł. Natomiast 11 stycznia w Łukowie na ul. Siedleckiej nieznany sprawca umyślnie uszkodził elementy samochodu marki Daewoo Matiz. Pokrzywdzona straty oszacowała na kwotę 700 zł.

Od 9 do 15 stycznia policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących pojazdami.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE