Reklama

Złodzieje nie śpią

Opublikowano: wt, 13 gru 2016 09:00
Autor:

Złodzieje nie śpią - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miniony tydzień to seria kradzieży. Ginęło paliwo, portfele z damskich torebek, ale także narzędzia czy tablice rejestracyjne.

Do pierwszej kradzieży doszło 5 grudnia w Łukowie na ul. Ks. Brzóski. Nieznany sprawca dokonał kradzieży tablic rejestracyjnych z jednego z pojazdów. Następnego dnia w Łukowie na ul. Żelechowskiej doszło do włamania do zbiorników wlewu paliwa samochodu ciężarowego i kradzieży 165 litrów oleju napędowego oraz innych przedmiotów znajdujących się w pojeździe. Pokrzywdzony straty wycenił na kwotę 1 100 zł. W wyniku podjętych działań policjanci ustalili i zatrzymali 43-letniego mieszkańca Łukowa oraz odzyskali skradzione mienie.

Na tym kradzieże się nie skończyły. 7 grudnia przyniósł właścicielowi narzędzi spore straty. W Ławkach nieznany sprawca z niezamkniętego samochodu ukradł wiertarkę udarową marki Bosch, szlifierkę kątową marki Makita, wkrętarkę marki CBosch oraz torbę podręczną z kluczami i nożycami. Pokrzywdzony straty wycenił na kwotę 2 200 zł. Natomiast 8 grudnia w Łukowie na ul. Kwiatkowskiego okradziona została kobieta. Z jej torebki złodziej zabrał portfel, w którym znajdowały się dokumenty, karty bankomatowe oraz pieniądze. Łącznie pokrzywdzona straciła 400 zł. Tego samego dnia na ul. Warszawskiej nieznany sprawca dokonał kradzieży 20 sztuk zużytych akumulatorów od samochodów ciężarowych. Pokrzywdzony straty wycenił na kwotę 2 000 zł.

To jednak jeszcze nie koniec tygodniowej działalności złodziei. 9 grudnia w naszym mieście na ul. Ks. Brzóski nieznany sprawca z niezamkniętego samochodu ukradł damską torebkę z dokumentami, kartami i pieniędzmi. Łącznie pokrzywdzona straciła ponad 2 tys. zł.

Miniony tydzień to jednak nie tylko kradzieże, ale także zatrzymany 16-letni mieszkaniec Łukowa z amfetaminą. Łukowscy kryminalni w trakcie wykonywania czynności służbowych ujawnili i zabezpieczyli ponad 16 gram amfetaminy należącej do 16-latka. Natomiast 9 grudnia w miejscowości Feliksin zaistniał pożar drewnianego budynku mieszkalnego. W wyniku pożaru budynek uległ całkowitemu spaleniu.

W okresie od 5 do 11 grudnia policjanci zatrzymali 19 nietrzeźwych kierujących pojazdami.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE