Reklama

Złodziej z kościoła Brata Alberta zatrzymany!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Złodziej z kościoła Brata Alberta zatrzymany! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilka dni temu informowaliśmy o kradzieży w kościele pw. Brata Alberta w Łukowie. Dzięki reakcji policji udało się złapać złodzieja. Do zatrzymania doszło... w Warszawie.

W minioną niedzielę na terenie budynku kościoła Brata Alberta w Łukowie doszło do włamania i kradzieży pieniędzy. Kościelnym złodziejem okazał się 48-letni mężczyzna, znany policji i karany w przeszłości za podobne przestępstwo. Mężczyzna, który włamał się w niedzielę do kościoła w Łukowie, skradł pieniądze pochodzące ze sprzedaży prasy katolickiej oraz cztery puszki kartonowe, w których znajdowały się pieniądze zbierane na Świątynię Opatrzności Bożej. Straty jakie spowodował złodziej, zostały oszacowane na około 1200 zł.  

Złodzieja zatrzymano w jednym z mieszkań na terenie Warszawy. 48-latek nie spodziewał się wizyty stróżów prawa w swoim mieszkaniu. W rozmowie z mundurowymi wskazał miejsce, w którym wyrzucił tekturowe puszki. Policjanci ustalili także, że kościelny złodziej był już wcześniej karany za podobne przestępstwo. Za swój niedzielny czyn 48-latek trafił do policyjnego aresztu i wkrótce usłyszy zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Ponadto na poczet grożącej kary policjanci zabezpieczyli od niego 1000 zł.

Czytaj też: Złodzieje okradli kościół Brata Alberta!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE