Reklama

Złodziej głośników poszukiwany. Ktoś rozpoznaje mężczyznę?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Złodziej głośników poszukiwany. Ktoś rozpoznaje mężczyznę? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Łukowa poszukują mężczyzny, który pod koniec sierpnia skradł dwa głośniki bezprzewodowe. Sprawcę przestępstw nagrały kamery sklepowe. Ktokolwiek rozpoznaję widniejącego na nagraniach mężczyznę proszony jest o kontakt z Policją.

Do kradzieży głośników doszło 29 sierpnia 2016 roku w dwóch sklepach w Łukowie. Z ustaleń policjantów wynika, że młody mężczyzna skradł głośnik bezprzewodowy w jednym ze sklepów przy ul. Międzyrzeckiej, a następnie ukradł podobny głośnik w sklepie przy ul. Przemysłowej. Fakt kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Kradzione głośniki sprawca ukrywał w torbie, z którą opuścił sklepy.

Łączna wartość skradzionych głośników to blisko 1100 zł. Zachowanie złodzieja nagrały sklepowe kamery, z których nagrania trafiły do łukowskich policjantów.

Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają informacje o tych zdarzeniach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie tel. (25) 798-24-31 w. 245 lub 238, ewentualnie z najbliższą jednostką Policji tel. 997.

Mundurowi zapewniają anonimowość.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE