Reklama

ZLIKWIDOWANY NIELEGALNY SALON GIER

Opublikowano:
Autor:

ZLIKWIDOWANY NIELEGALNY SALON GIER - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowscy policjanci razem z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego znaleźli i zabezpieczyli sprzęt komputerowy, służący do prowadzenia gier bez wymaganej koncesji. Sprzęt znajdował się w jednym z lokali na terenie Łukowa

We wtorek łukowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej weszli do jednego z lokali na terenie miasta. 


Z ich ustaleń wynikało, że prowadzone są tam gry hazardowe za pośrednictwem stron internetowych bez wymaganej koncesji lub zezwolenia.Informacje funkcjonariuszy potwierdziły się. W lokalu zainstalowane były urządzenia i sprzęt komputerowy służący do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganej koncesji. 

Mundurowi zabezpieczyli urządzenia, komputery oraz znajdujące się w lokalu ponad 2 tysiące złotych i sprawdzą teraz kto jest odpowiedzialny jest za zorganizowanie nielegalnych gier.Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE