Reklama

ZLIKWIDOWANY KOLEJNY NIELEGALNY SALON GIER

Opublikowano:
Autor:

ZLIKWIDOWANY KOLEJNY NIELEGALNY SALON GIER - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowscy policjanci razem z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego znaleźli i zabezpieczyli automaty służące do prowadzenia gier bez wymaganej koncesji. Sprzęt znajdował się w jednym z lokali na terenie miasta. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj łukowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej weszli do jednego z lokali na terenie miasta. Z ich ustaleń wynikało, że prowadzone są tam gry hazardowe bez wymaganej koncesji lub zezwolenia.Informacje funkcjonariuszy potwierdziły się. 


W lokalu zainstalowanych było pięć automatów służących do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganej koncesji lub zezwolenia. Mundurowi zabezpieczyli urządzenia i znajdujące się w lokalu pieniądze. 

Teraz funkcjonariusze sprawdzą kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie nielegalnych gier.Zgodnie z ustawą o  grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE