Reklama

Zgłoś się do projektu "TERAZ PORA NA SENIORA"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Zgłoś się do projektu "TERAZ PORA NA SENIORA" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łukowie ogłasza nabór uczestników do projektu "TERAZ PORA NA SENIORA" w Gminie Łuków.

Jeżeli jesteś osobą w wieku 60+ nieaktywną zawodowo, jesteś mieszkańcem Gminy Łuków i pragniesz żyć aktywnie, zostań uczestnikiem projektu "TERAZ PORA NA SENIORA". Projekt dofinansowany zostanie ze środków unijnych i realizowany będzie w okresie od 01.09.2018 r. do 31.08.2020 r.

Dla uczestników projektu zaplanowano następujące bezpłatne formy wsparcia: warsztaty kulinarne, komputerowe, florystyczne, rękodzieła, zajęcia ogólnoruchowe (zajęcia taneczno-ruchowe, terapia tańcem i ruchem z elementami gimnastyki), porady prawne i zdrowotne, wieczorki integracyjne z karaoke, wycieczki.

Klub Seniora będzie mieścił się w świetlicy w miejscowości Klimki. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do wypełnienia dokumentów rekrutacyjnych i złożenia ich do dnia 14 sierpnia w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łukowie, ul. Świderska 12, 21-400 Łuków, pokój 17A.

W ramach rekrutacji do udziału wyłonionych zostanie 50 osób, a o uczestnictwie w projekcie decydować będą kryteria rekrutacyjne określone w Regulaminie rekrutacyjnym. Szczegółowych informacji udzieli:  Małgorzata Cieślak (tel. 25 798 21 59).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE