Reklama

Reklama

Zgłaszajcie do GOPS osoby potrzebujące pomocy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Zgłaszajcie do GOPS osoby potrzebujące pomocy  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości GMINA ŁUKÓW Pracownicy GOPS proszą o zwrócenie uwagi na zagrożenia związane z okresem zimowym oraz życzliwe spojrzenie na potrzeby osób znajdujących się w najbliższym otoczeniu.

Reklama

Chodzi w  szczególności o osoby bezdomne, samotne, niepełnosprawne, będące w podeszłym wieku oraz te, które z uwagi na trudną sytuację życiową mogą być narażone na wychłodzenie czy zamarznięcie. W sposób szczególny narażone są osoby będące pod wpływem alkoholu.

Instytucje odpowiedzialne za wsparcie osób potrzebujących w okresie zimy czynią szczególne starania, aby zabezpieczyć zdrowie i życie najbiedniejszych i najbardziej bezradnych osób.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łukowie wraz z dzielnicowymi Komendy Powiatowej Policji w Łukowie intensyfikują wizyty w miejscach zamieszkania osób szczególnie narażonych na niekorzystne warunki pogodowe, tj. mieszkających w domach lub pomieszczeniach mieszkalnych nie dających pełnego zabezpieczenia przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Wszelkie sygnały o potrzebie niesienia pomocy proszę zgłaszać do: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łukowie – 25 798 21 59 lub 25 798 59 76, Komenda Powiatowa Policji w Łukowie – 25 797 62 91 lub 997.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy