Reklama

Reklama

Zdobądź wykształcenie nie ruszając się z Łukowa. Inkubator Przedsiębiorczości czeka na studentów

Opublikowano: śr, 27 wrz 2017 11:29
Autor:

Zdobądź wykształcenie nie ruszając się z Łukowa. Inkubator Przedsiębiorczości czeka na studentów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Aż 49 kierunków studiów podyplomowych posiada w swojej ofercie Inkubator Przedsiębiorczości w Łukowie. Osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, mogą wziąć udział w rekrutacji na rok akademicki 2017/2018. Jeden z semestrów może być całkowicie darmowy!

Reklama

Zarządzanie oświatą, ochrona danych osobowych i informacji niejawnych oraz logistyka to jedynie część z bogatej oferty edukacyjnej, którą mieszkańcom Łukowa i powiatu łukowskiego przedstawia Fundacja Regionalne Inkubatory Przedsiębiorczości. W placówce prowadzony jest nabór na studia podyplomowe w roku akademickim 2017/2018.

Studia podyplomowe w Łukowie adresowane są do absolwentów szkół wyższych posiadających tytuł licencjata, magistra lub inżyniera, pragnących pogłębić wiedzę zdobytą w czasie studiów, a także uzyskać dodatkowe kwalifikacje. To także propozycja dla instytucji oraz firm, które chcą podnieść kwalifikacje swoich pracowników w cenionych na rynku pracy zawodach. Kształcenie pracowników jest dla wielu pracodawców najtańszym, a zarazem najefektywniejszym sposobem zwiększenia wydajności pracy, uniknięcia zwolnień oraz unowocześnienia metod pracy.

Inkubator Przedsiębiorczości nawiązał współpracę z Instytutem Studiów Podyplomowych w Warszawie - jednostkę międzyuczelnianą Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych, Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki oraz Wyższej Szkoły Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych.

Osoby chcące podnieść swoje kompetencje, bądź pragnące poszerzyć wiedzę, mogą wystartować w procesie rekrutacji na studia. Wystarczy złożyć komplet wymaganych dokumentów w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. ks. Stanisława Brzóski 17. Dokumenty można składać listownie bądź osobiście. Dzięki wprowadzeniu jednego semestru w ramach e-learningu studia kwalifikacyjne trzysemestralne realizowane będą od października 2017 r. do końca czerwca 2018 r. Zajęcia będą się odbywały w systemie studiów niestacjonarnych (co druga sobota i niedziela) w siedzibie Inkubatora.

Placówka przy rekrutacji organizuje też konkurs. By zyskać całkowicie darmowy semestr nauki, wystarczy zajrzeć na profil Inkubatora Przedsiębiorczości na Facebooku.

Dodatkowe informacje na temat studiów podyplomowych udzielane są siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości, bądź drogą telefoniczną (nr 784 306 487) oraz mailowo (e-mail [email protected]).

Zobacz też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.