Reklama

Zdobądź bezzwrotną dotację na działalność

Opublikowano:
Autor:

Zdobądź bezzwrotną dotację na działalność - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 15 marca Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny czeka na formularze rekrutacyjne. Do zdobycia bezzwrotna dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej i wsparcie pomostowe.

Na oficjalnej stronie Urzędu Miasta w Łukowie pojawiła się informacja o możliwości zdobycia bezzwrotnej dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości do 23 000 zł. Oprócz tego na osoby zakładające działalność gospodarczą czeka wsparcie pomostowe w wysokości 700 zł/mies. wypłacane przez pierwszych 12 miesięcy prowadzenia firmy. Tę pomoc mogą uzyskać osoby bezrobotne i nieaktywne zawodowo w wieku powyżej 30. roku życia.  

Z oferty Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny mogą skorzystać mieszkańcy powiatu łukowskiego, radzyńskiego, ryckiego, bialskiego oraz miasta Biała Podlaska dzięki projektowi „Pracuję u siebie”. By otrzymać wsparcie trzeba należeć do co najmniej jednej z następujących grup: 

– osoby w wieku powyżej 50 roku życia, 

– kobiety, 

– osoby z niepełnosprawnościami, 

– osoby długotrwale bezrobotne, 

– osoby o niskich kwalifikacjach.  

Uczestnikami projektu mogą być także osoby odchodzące z rolnictwa, należące do co najmniej jednej z ww. grup. Wszyscy zainteresowani udziałem w projekcie powinni złożyć wypełniony Formularz rekrutacyjny (dostępny na www.fundacja.lublin.pl) w terminie do 15 marca do godz. 15:00 w biurze projektu w Łukowie, ul. Międzyrzecka 72C, pok. 5, tel. 25 797 20 75.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE